ΓΡΥΠΑΡΗΣ Δ.
ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΘΗΣ - Κατάστημα 45τμ, ένας χώρος, ισόγειο, καλή κατάσταση, κατασκευή 1975, ενεργειακή κλάση Δ, τύπος κατασκευής μπετόν, wc, αυτόνομη θέρμανση (κλιματισμός), κλιματισμός, ενιαίος χώρος, μήκος βιτρίνας 7μ, μήκος πρόσοψης 7μ, αποθήκη, κουφώματα τζαμαρία, τύπος δαπέδων μωσαϊκό, εντός σχεδίου, πλησίον μετρό/ηλεκτρικός (έως 500μ), πλησίον στάση λεωφορείου/τρόλεϋ (έως 100μ), πλησίον super market (έως 200μ), πλησίον αγορά (έως 100μ), πλησίον πλατεία (έως 100μ), πλησίον σχολείο (έως 200μ).
Για περισσότερες πληροφορίες και ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας https://www.gryparisrealestate.com
Τιμή €145.000 (κωδ. 733) +306976825422 GRYPARIS REAL ESTATE
- ID
- 733
- Εμβαδόν
- 45 τ.μ.
- Τιμή ανά τ.μ.
- € 3.222
- Περιοχή
- Αγίου Μελετίου - Πλατεία Βικτωρίας - Μάρνη (Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών)
- Ζώνη
- Εμπορική ζώνη
- Χώροι
- 1
- Όροφος
- Ισόγειο
- Έτος κατασκευής
- 1975
- Σύστημα Θέρμανσης
- Αυτόνομη θέρμανση
- Ενεργειακή κλάση
-
Δ
- Επίπεδα
- 1
- WC
- 1
Χαρακτηριστικά
- Αποθήκη
- Κλιματισμός
- Μηδενικά κοινόχρηστα
- Τύπος δαπέδων: Μωσαϊκό